Analityk / Specjalista ds. Analiz - Pracownia Analiz Produktów Nieżywnościowych i Opakowań

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180
Opis stanowiska
  • Rzetelne, wiarygodne i bezstronne wykonywanie badań
  • Przeprowadzanie analiz chemicznych z uwzględnieniem metod chromatograficznych i klasycznych
  • Dbałość, sprawdzanie oraz prawidłowe stosowanie wyposażenia pomiarowego i badawczego
  • Przestrzeganie zasad ujętych w dokumentacji systemu zarządzania
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, kierunki chemiczne, biotechnologiczne (Politechnika/Uniwersytet)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium na podobnym stanowisku
  • Wiedza w zakresie przeprowadzania analiz zgodnie z systemem jakości PN-EN ISO/IEC 17025
  • Obsługa komputera i znajomość środowiska MS Office
  • Angielski: komunikatywny
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność na pełen etat
Mile widziane
  • Znajomość technik chromatograficznych
Oferujemy
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczanie na życie
  • System poleceń pracowniczych
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - MyBenefit
  • Dostęp do platformy, która umożliwi samodzielną naukę języka angielskiego
  • Benefity w ramach ZFŚS
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość uczestniczenia w rekrutacji wewnętrznych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.