Dzienny opiekun małego dziecka

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3339
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Zagwarantowanie dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Tworzenie pozytywnego środowiska rozwojowego inspirowanego filozofią Reggio Emilia (przy niezbędnym wsparciu innych nauczycieli i mentorów). Przygotowywanie prowokacji edukacyjnych dla dzieci, dokumentowanie pracy dzieci - robienie notatek, nagrywanie i robienie zdjęć z procesu uczenia się. Pomoc w codziennych obowiązkach z dziećmi np. zmiana pieluszek, przygotowywanie posiłków, sprzątanie po posiłkach pomoc w spaniu / rutynie itp. Odbycie kursów wstępnych dotyczących bliskościowej opieki, komunikacji w porozumieniu bez przemocy, filozofii Reggio Emilia. Wdrażanie do komunikacji z dziećmi zasad NVC. Staż od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 - 16:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

referencje jako niania.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy