Pracownik ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracownik ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa, obsługa klienta, sprzedaż, wycena, negocjacje handlowe, obsługa komputera, wyjazdy na spotkania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

- znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Reda


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik obsługi klienta

w/g programu stażu bezrobotnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

  • Lębork
  • wczoraj

Customer Service Specialist

About the job Together with your colleagues in the Customer Service, you will work with day-to-day order management, dispute and query handling, reporting and proactive communication with our customers. You will work closely with the rest of the...

  • Arla Global Shared Services Sp. z o.o.

  • Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)
  • 2024-05-16

Customer Service Specialist - Danish Speaker

About the job: Together with your colleagues in the Customer Service, you will work with day-to-day order management, dispute and query handling, reporting and proactive communication with our customers. You will work closely with the rest of the...

  • Arla Global Shared Services Sp. z o.o.

  • Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)
  • 2024-05-16