Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24.0386
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych, łączenie i uszczelnianie rur, montowanie urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody i gazu, odczytywanie rysunku technicznego, przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji, montowanie przewodów kanalizacyjnych i urządzeń sanitarnych, przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku