Inspektor sprzedaży/ doradca klienta

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/4178
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa klientów indywidulanych i firm według przyjętych procesów i standardów, zawieranie i rozwiązywanie umów, realizacja celów sprzedażowych, dbałość o wysoką jakość obsługi klientów, promowanie i sprzedaż produktów firmy, czynności administracyjne. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

silna motywacja do pracy w bezpośredniej obsłudze klienta, minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, znajomość zasad i standardów obsługi klienta poparta doświadczeniem, umiejętność pracy w oparciu o elektroniczne bazy danych, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, bardzo dobra znajomość obsługi programów biurowych, w tym pakietu Microsoft Office.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 do 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy