Młodszy referent w wydziale geodezji, katastru i gospodarki nieruchomościami - referat ewidencji gruntów

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0446
OBOWIĄZKI:
- bieżąca obsługa klientów referatu (osób fizycznych),- segregowanie dowodów zmian ewidencyjnych,- wysyłka korespondencji, pomoc przy prowadzeniu archiwum dowodów zmian danych ewidencyjnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: obsługa programów biurowych

Wymagania inne:

staż dla osób poniżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim