Serwisant pcsj/pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Serwisant pcsj/pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0289
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe w terenie. Prace przy pielęgnacji zieleni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Malbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Serwisant rozwiązań informatycznych

Obsługa klientów pracodawcy w zakresie rozwiązań informatycznych a w szczególności bieżące monitorowanie i serwis ich infrastruktury informatycznej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy
  • 2024-05-16

Serwisant maszyn i urządzeń chłodniczych

Naprawa i serwis maszyn i urządzeń chłodniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk / elektromechanik Wymagania inne: Specjalność elektryk / elektromechanikZnajomość elektryki oraz podstaw chłodnictwa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Kłanino (pow. pucki, gm. Krokowa), Kłanino
  • 2024-05-15

Serwisant pcsj/pracownik fizyczny

Prace porządkowe w terenie. Prace przy pielęgnacji zieleni Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork
  • 2024-05-11