Recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Recepcjonistka
Miejsce pracy: Rowy
Numer: StPr/24/0947
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem. godz. pracy 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, obsługa komputera, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, mile widziana znajomość j. obcych

Miejsce pracy:

Rowy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Recepcjonista/recepcjonistka

Obsługa klienta, meldowanie i wymeldowanie, obsługa kasy fiskalnej. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-15, 14-22 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: miła...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-15

Recepcjonista/kasjer

Recepcjonista/kasjer: reprezentuje hostel, melduje, rozlicza pobyt gości, odpowiada za sprawną obsługę gości, sporządza dobową dokumentacje recepcji, raporty fiskalne, nadzoruje prace innych komórek (w tym służby parterowe/obsługuje...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-11

Recepcjonistka/recepcjonista

profesjonalna obsługa gości w recepcji zgodnie z obowiązującymi standardami: wystawianie kart pobytu, meldowanie, wymeldowanie gości, przyjmowanie płatności, wystawianie fakturzapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-05-11