Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Sierakowice
Numer: StPr/24/0524
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów, wykonywanie zabiegów kosmetycznych, przygotowywanie stanowiska pracy, odbieranie telefonów, zapisywanie klientów, sterylizacja i dezynfekcja narzędzi i powierzchni, dbanie o prządek w miejscu pracy, obsługa kasy i terminala.Praca w godz. 8-16, 10-18, 12-20.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, obsługa kasy fiskalnej i terminala, sterylizacja i dezynfekcja narzędzi.

Miejsce pracy:

Sierakowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach