Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny

CENTRUM REHABILITACYJNO-OPIEKUŃCZE SALUBRE (dom opieki, dom seniora)

NZOZ „SALUBRE”- Centrum Rehabilitacji i Masażu swoją działalność rozpoczęło od 2004r. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Prowadzimy szeroki zakres leczenia rehabilitacyjnego dorosłych i dzieci. Zapewniamy stały nadzór nad całym przebiegiem leczenia. Udzielamy świadczeń zdrowotnych polegających na interdyscyplinarnych kompleksowych działaniach usprawniających, które służą zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia naszych pacjentów. Naszym najważniejszym celem jest udzielanie jak najwyższej jakości wysoko specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej połączonej z edukacją zdrowotną.

Miejsce pracy: Rumia
Obowiązki:
  • profesjonalna opieka nad rezydentami domu opieki
  • zapewnienie wsparcia dla pacjentów w codziennej toalecie
  • pomoc w ubieraniu się, przebieraniu, spożywaniu posiłków
  • organizacja czasu wolnego dla podopiecznych
  • współpraca z personelem medycznym
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • wysoka kultura osobista, kreatywność i komunikatywność
  • mile widziane kursy zawodowe i chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • wysoki poziom EMPATII
Oferujemy:
  • wymiar pracy - cały etat
  • umowa o pracę
  • praca w bardzo nowoczesnym obiekcie opiekuńczym