Florysta - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Florysta - sprzedawca
Miejsce pracy: Luzino
Numer: StPr/24/0521
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, znajomość roślin, układanie kwiatów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: florysta-sprzedawca


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: florysta-sprzedawca


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Luzino


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Florysta

Praca w kwiaciarni w centrum Gdańska. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9-19 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - B1 - średnio...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-04-11

Florysta - sprzedawca

Obsługa klienta, znajomość roślin, układanie kwiatów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: florysta-sprzedawca Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: florysta-sprzedawca Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Luzino
  • 2024-04-08