Inżynier elektryk

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/24/3429
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.1. Zapoznanie ze strukturą organizacyjną firmy oraz charakterem działalności firmy.2. Wprowadzenie do procesu technologicznego budowy.3. Zapoznanie z formalną procedurą prowadzenia robót elektrycznych.4. Wprowadzenie do projektowania obiektów budowlanych.5. Świadczenie podstawowej pomocy technicznej przy procesach elektrycznych.6. Asystowanie inżynierom elektrykom.Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Wymagania inne:

wyksztalcenie wyższe kierunkowe.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy