Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0599
OBOWIĄZKI:
Kontakty z klientami, prowadzenie rejestrów, sporządzanie pism, kontrola nad korespondencją przychodzącą wychodzącą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagana elastyczność, skuteczna komunikacja, łatwość nawiązywania kontaktów. Obsługa edytorów tekstu.

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie. Zdobycie umiejętności oraz wiedzy dotyczących procesu obsługi zamówień oraz zapytań ofertowych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi informatycznych....

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

  • Piaskowiec
  • wczoraj

Pracownik biurowy

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Słupsk
  • wczoraj

Pracownik biurowy z doświadczeniem technicznym

przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz zestawień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy, telefoniczna obsługa klientów, obsługa informatycznych systemów firmowych, tworzenie wycen / kosztorysów zmysł techniczny,...

  • Morad Sp. z o.o.

  • Kartuzy
  • wczoraj