Inżynier robót sanitarnych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pszczółki
Numer: StPr/24/3732
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną firmy. Wykonywanie prac kreślarskich z zakresu robót sanitarnych. prowadzenie i nadzorowanie robót branży sanitarnej. Kontrola jakości prowadzonych robót. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

umiejętność czytania rysunków technicznych.

Miejsce pracy:

Pszczółki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 do 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy