Specjalista ds. administracyjnych z obszaru kadr i płac

Agencja Pracy Service Jobs sp. z o. o. dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych z obszaru kadr i analiz danych. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy biurowej, jesteś odważny, głodny nowych wyzwań i chcesz pracować z najlepszymi w dobrej atmosferze to ta oferta pracy jest dla Ciebie!
Miejsce pracy: Gdynia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroki zakres obowiązków biurowych, w tym głównie przygotowywanie dokumentów do biur rachunkowych, tworzenie szablonów pracowniczych oraz układanie grafików dla uczniów i ekspedientek.

Wymagane kwalifikacje:
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i Word.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją kadrową oraz analizy danych.
  • Doświadczenie w pracy biurowej min. 5 lat.
  • Sumienne podejście do pracy oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków biurowych.
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 4000 zł brutto + 500 zł netto + składki ZUS.
  • Rodzaj Umowy: Umowa B2B.
  • Godziny Pracy: Praca w godzinach 7:00-15:00, z możliwością pracy w godzinach popołudniowych w przypadku interwencji związanych z grafikami ekspedientek oraz ewentualnych elementów pracy nienormowanych.