Technik handlowiec (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Ryki (pow. nowodworski, gm. Nowy Dwór Gdański), Ryki
Numer: StPr/24/0241
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, sporządzanie ofert handlowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta ds. Gastronomii

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami, aktywne pozyskiwanie Klientów, realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym obszarze, rozpoznawanie potrzeb Klientów i...

  • Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

  • Gdańsk
  • 2024-04-29

Handlowiec

Wymagania: gotowość do pracy zmianowej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie B-2 sprawna obsługa komputera, w szczególności programów biurowych umiejętność profesjonalnej komunikacji i nawiązywania relacji świetne...

  • Praca.pl Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-04-26

Specjalista ds. Kontaktu (Handlowiec)

Wymagania: gotowość do pracy zmianowej, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie B-2 , bardzo dobra obsługa komputera, w szczególności programów biurowych, umiejętność profesjonalnej komunikacji i nawiązywania...

  • Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent

  • Gdańsk