Pracownik obsługi pacjenta

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/0289
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa pacjentów bezpośrednio w rejestracji;2. Udzielanie wyczerpujących informacji o dniach, godzinach przyjmowania przez lekarzy i innych świadczeniodawców działających w zakładzie;3. Obsługa centrali telefonicznej;4. Obsluga komputera oraz innych urządzeń biurowych;5. Skanowanie dokumentacji medycznej a także szukanie i układanie dokumentacji archiwalnej;6. Obsługa programu komputerowego Mmedica.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : DOBRA ZNAJOMOŚĆ KOMPUTERA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OPERATYWNOŚĆ[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : BRAK

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach