Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0403
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie oraz sprawdzanie dowodów księgowych, rejestrowanie dowodów księgowych, dekretowanie dowodów księgowych, pomoc w księgowaniu operacji, obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

2024.KR

Miejsce pracy:

Chojnice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent księgowego

Pomaganie we wprowadzaniu dokumentów do systemu księgowego, wpinanie dokumentów do teczek zarówno kadrowych jak i księgowych. Archiwizowanie dokumentów, wysyłanie przygotowanych dokumentów elektronicznie do ZUS oraz Urzędu Skarbowego....

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-04-27

Asystent do spraw księgowości

- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,- dekretacja i księgowanie dokumentów,- sporządzanie dokumentacji kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych,- obsługa programów księgowych Symfonia Finanse i Księgowość,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-04-27

Asystent do spraw księgowości

obsługa urządzeń biurowych, ewidencjonowanie dokumentów księgowych, obsługa interesantów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Pomorza...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Kwidzyn
  • 2024-04-23