Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Skarszewy
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
- projektowanie kampanii sprzedażowych,- pozyskiwanie nowych klientów,- budowanie bazy klientów,- przygotowywaie ofert handlowych,- prowadzenie rozmów handlowych z klientami,- przygotowywawnie raportow z wyk. zadań;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Pracastaż dla osób powyżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Skarszewy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim