HR Business Partner

Dołącz do ekipy jako
Miejsce pracy: Rumia

W Leroy Merlin tworzymy jedną, zgraną Ekipę. Nasi pracownicy codziennie pomagają klientom tworzyć DOM i kreują swoje ścieżki kariery. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 27 lat i otworzyliśmy już 78 sklepów!

Nasza współpraca opiera się na solidnych fundamentach. Wsparcie, dobra atmosfera, dzielenie się wiedzą i wzajemny szacunek to wartości, które są dla nas ważne. Średni staż w Ekipie Leroy Merlin wynosi 5 lat, a 99% osób jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę.

Chcemy tworzyć DOM, budować stabilne kariery i zapewniać możliwości rozwoju.

Znajdź swoje miejsce w Ekipie!

Kogo szukamy?
  • partnera w biznesie, który będzie pomostem pomiędzy sklepem, a centralą;
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku HRBP lub podobnym;
  • masz wyższe wykształcenie kierunkowe (psychologia, socjologia lub zarządzanie);
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji, organizacji pracy i pracy projektowej;
  • lubisz poświęcać czas na samodoskonalenie i rozwijanie innych;
  • potrafisz słuchać innych i szukać najlepszych rozwiązań;
  • jesteś na bieżąco z przepisami prawa pracy oraz przepisów ZUS;
  • znajomość programu Workday będzie dodatkowym atutem.
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości firmy, dbanie o przestrzeganie zasad etyki biznesu na poziomie sklepu;
  • wspieranie i współpracowanie z kadrą menedżerską  w rozwoju kompetencji pracowników poprzez min. szkolenia, programy rozwojowe, udział w projektach,  planowaniu sukcesji;
  • koordynowanie procesu ocen pracowników w sklepie;
  • zapewnienie prawidłowej komunikacji i przepływu informacji w sklepie;
  • udział w procesie rekrutacji oraz dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów;
  • koordynowanie procesu wdrożenia nowego pracownika;
  • dbanie o rozwój relacji pracowniczych oraz budowanie zaangażowania poprzez wspieranie inicjatyw wewnętrznych;
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy na zewnątrz organizacji - udział  w lokalnych wydarzeniach;
  • realizacja procesów kadrowo-płacowych;
  • udział we wdrażaniu polityki zatrudnienia, kosztów personalnych oraz wsparcie procesu budżetowania;
  • raportowanie wskaźników HR, analiza danych i rekomendowanie rozwiązań.
Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:
  • premię za progresję;
  • udział w wynikach i akcjonariat;
  • fundusz mieszkaniowy;
  • dofinansowanie do termomodernizacji;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;
  • kafeteria benefitów MyBenefit;
  • rabat na zakupy;
  • telefon służbowy.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak nić 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 14, kontakt ochronadanych@leroymerlin.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl w polityce prywatności.
kariera.leroymerlin.pl