Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Gdański Urząd Pracy
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Straszyn
Numer: StPr/24/0812
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji, urządzeń sanitarnych oraz ich konserwacja. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

osoba do przyuczenia. Wymagana dobra organizacja pracy i sumienność.

Miejsce pracy:

Straszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik montera urządzeń sanitarnych

wykonywanie prac przy instalacji i urządzeniach sanitarnych. Pracodawca każdorazowo zobowiązał się przeszkolić skierowanego kandydata. Wymagania inne: pracodawca zobowiązał się każdorawowo przeszkolić skierowanego kandydata

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

  • Rożental
  • dzisiaj

Pracownik techniczny/monter-pomiarowiec

Wykonywanie obmiarów wg ustalonego harmonogramu. Opracowywanie dokumentacji wykonawczej dla pionu produkcji. Montaż izolacji w postaci materacy termoizolacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15. Wymagania konieczne:...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Monter - spawacz

Montaż i spawanie rurociągów węzłów cieplnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Uprawnienia spawalnicze metodą 135.

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Chwaszczyno
  • 2024-04-26