Ładowacz nieczystości stałych i płynnych

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Ładowacz nieczystości stałych i płynnych
Miejsce pracy: Skarszewy
Numer: StPr/24/0311
OBOWIĄZKI:
Realizacja prac zleconych przez przełożonego w zakresie odbioru odpadów komunalnych opróżnianie koszy z odpadami komunalnymi od mieszkańców oraz utrzymanie czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skarszewy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik fizyczny

Obsługa maszyn pralniczych, sotowanie pościeli do prania, przygotowywania pościeli do maglowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagania: umiejętność obsługi maszyn, staranność, dokładność,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-04-24

Pracownik obsługi płytowej

Ręczny rozładunek i załadunek bagażników samolotu (bagaże pasażerskie, fracht lotniczy, cargo, przesyłki pocztowe). Operowanie specjalistycznym sprzętem lotniskowym (mulagi, schody samojezdne, schody ciągane, agregaty prądotwórcze,...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-04-23

Pomocnik kierowcy - Operatora pojazdu ssąco-płuczącego WUKO

Czyszczenie, udrażnianie sieci kanalizacyjnej i przepompowni ścieków Usuwanie awarii i zatorów w rurociągach Obsługa zabudowy specjalistycznej zamontowanej na samochodzie do czyszczenia kanalizacji Konserwacja, przeglądy sieci kanalizacyjnych...

  • REMONDIS Hydrokan Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-04-23