Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Magazynier
Miejsce pracy: Miszewko
Numer: StPr/24/0371
OBOWIĄZKI:
Przyjęcia: rozładunek towaru, identyfikacja, liczenie, odkładanie towaru do kontroli jakości;Wydania: przygotowanie towaru do produkcji na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji;Wysyłki: przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji, załadunek oraz wystawienie dokumentów przewozowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miszewko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach