Analityk Inwestycyjny

Rekrutacja dla międzynarodowego lidera z branży energetycznej na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • Modelowanie finansowe
  • Tworzenie analiz i raportów
  • Wycena nowych projektów (publicznych, publiczno – prywatnych i prywatnych) – zawartych w modelach finansowych na podstawie przepływów wskaźników
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych oraz nadzór prac doradców
  • Negocjowanie warunków transakcji finansowych
  • Nadzór nad działalnością spółek zajmującą się realizacją projektów
  • Pozyskiwanie finansowe dla projektów inwestycyjnych
  • Bieżąca współpraca z bankami
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Finanse, Finanse i Rachunkowość, Księgowość i Rachunkowość, pokrewne
  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym
Oferujemy:
  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe)