Kierownik Nadzoru Wodnego

Miejsce wykonywania pracy:
Pruszcz Gdański, ul. Generała Skalskiego 7
Obszar działania Nadzoru Wodnego w Pruszczu Gdańskim.

Termin składania CV: 20 kwietnia 2024 r.

Forma zatrudnienia to stosunek pracy na podstawie powołania.

Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • koordynację prac związanych z kompetencją nadzoru wodnego,
  • monitorowanie sytuacji na ciekach oraz informowanie o zagrożeniach w sytuacji wystąpienia ekstremalnych zjawisk hydrologicznych,
  • prowadzenie Biura Obsługi Klienta,
  • przyjmowanie wniosków o wydanie zgody wodnoprawnej,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych, wydawanie zaświadczeń i decyzji w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych,
  • nadzór nad utrzymaniem wód oraz utrzymaniem i eksploatacją urządzeń wodnych,
  • kontrole terenowe w ramach działalności statutowej i zgłoszeń od interesariuszy.
Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe z zakresu gospodarki wodnej, ochrony środowiska, budownictwa wodnego, hydrologii, inżynierii środowiska,
  • posiada minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wykształcenia,
  • zna przepisy ustaw: Prawo Wodne, Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska, Kodeks postępowania administracyjnego,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B,
  • jest komunikatywny,
  • jest skrupulatny, obowiązkowy, samodzielny,
  • sprawnie organizuje pracę zespołu i ustala priorytety,
  • dobrze radzi sobie ze stresem oraz w pracy pod presją czasu.
Wymagane dokumenty
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.
Benefity
JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków
  • Niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących
  • Dofinansowanie do wypoczynku - Wczasy pod gruszą"
  • Pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach
  • Nauka języków - dostęp do platformy eTutor
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów
  • Dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży