Ślusarz narzędziowy

Kim jesteśmy?

Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 180 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach.
Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami.
Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20

Twoja rola:

Będziesz odpowiadać za obsługę i konserwację form wtryskowych w ramach działu wtryskarek tak, aby zrealizować zakładowe cele dot. produkcji i jakości. Równocześnie – wspierając dział obsługi i napraw form.
- zostaniesz objęty szkoleniem technicznym w kierunku objęcia docelowo stanowiska ślusarza narzędziowego.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:
  • Przygotowanie form wtryskowych do produkcji na podstawie planu produkcyjnego.
  • Przegląd techniczny form wraz z konserwacją, podgrzanie form i ich przezbrajanie.
  • Szybka reakcja na problemy związane z bieżącą produkcją zgłaszane przez brygadzistów (UTR, Produkcja, Jakość).
  • Informowanie przełożonych o akcjach naprawczych i efektach naprawy, prowadzenie dziennych zapisów w zakładowej bazie.
Wymagania:
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie przygotowanie i konserwacji form wtryskowych oraz przetwórstwa tworzyw.
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne, elektroniczne).
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, zdolności manualne.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość pneumatyki, uprawnienia SEP do 1kV.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługo wózków widłowych oraz suwnic.
Dlaczego warto do nas dołączyć:
  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
  • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
  • Pomoc w relokacji.

Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.