Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Sekretarka
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/0620
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji w programie komputerowym DOM-5,- adresowanie, wysyłanie i prowadzenie ewidencji korespondencji wychodzącej w programie komputerowym DOM-5- wydawanie korespondencji do poszczególnych komórek organizacyjnych,- przekazywanie korespondencji do dekretacji i podpisu elektronicznego,- praca w pakietach programu OFFICe ( word, Excel) rejestracja zamówień i faktur,- obsługa urządzeń biurowych: kserokopiarki, skanera, drukarki w celu rejestracji pism i innych dokumentów,- bezpośrednia i pośrednia obsługa klienta oparta na kontakcie osobistym, telefonicznym oraz droga elektroniczną,- przyjmowanie i rejestrowanie skarg i zażaleń w rejestrze elektronicznym,- prowadzenie terminarza konferencji i spotkań kierowników w kalendarzu elektronicznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: administracyjne lub ekonomiczne

Wymagania inne:

Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych w wieku 30+

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku