Asystentka /higienistka

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Asystentka /higienistka
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0413
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gabinetu do pracy. Asystowanie przy zabiegach. Sterylizacja. Obsługa programu Felgdent (ewentualność przeszkolenia). Utrzymanie czystości w gabinecie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

Do Twoich zadań należeć będzie: Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem, Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), Sterylizację narzędzi i materiałów, Wystarczy, że posiadasz: dyplom...

  • Medicover Stomatologia

  • Gdańsk, ul. Grunwaldzka 472e
  • wczoraj

Asystentka stomatologiczna / Asystent stomatologiczny

Wymagania: umiejętność pracy ze stomatologiem "na cztery ręce" otwartość na podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych sumienność, dokładność i rzetelność umiejętność pracy w zespole doświadczenie w pracy z chirurgiem i / lub...

  • Praca.pl Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-04-26

Higienistka stomatologiczna / Higienista Stomatologiczny

Do Twoich zadań należeć będzie: Samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacji, Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy samodzielnej lub z lekarzem,...

  • Medicover Stomatologia

  • Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 3
  • 2024-04-26