Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Konserwator
Miejsce pracy: Nowa Wieś Lęborska
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Lęborska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Pracownik przeładunkowy/konserwator sprzętu i urządzeń przeładunkowych

Realizacja bezpośrednia usług przeładunkowych, obsługa lądowych i morskich środków transportu, rozładunek wagonów, konfekcjonowanie towarów, kontrola i usuwanie usterek, utrzymanie w czystości obiektów i ciągów technologicznych....

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-04-22

  • Gdynia

Technik konserwator

Wykonywanie napraw, przeglądów serwisowych, usuwanie usterek, wykonywanie prac remontowo- naprawczych. Udział w przeglądach gwarancyjnych wynikających z udzielonych gwarancji oraz w przeglądach serwisowych, wykonywanie zleconych prac...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-04-12