Kierownik Apteki

Kierownik Apteki - Kościerzyna, ul. Mickiewicza 2
Twój zakres obowiązków
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru
  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
Nasze wymagania
  • posiadasz wyższe wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu wraz z uprawnieniami kierowniczymi
  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia
  • potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, pełna empatii komunikacja to Twoje mocne strony
  • odpowiedzialność, odwaga, troska i pacjent w centrum uwagi to nie tylko wartości sieci franczyzowej Dr.Max ale również Twoje
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej będącej jednym z liderów branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach skupionych na poszerzaniu i polepszaniu dostępności Pacjentów do leków i nowoczesnych terapii
  • szeroki pakiet szkoleń e’learningowych przygotowany przez kreatywny i pełen pasji zespół Trenerów (szkolenia zawodowe i personalne)
  • możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Nie możesz przegapić kolejnej edycji EcoRun!
  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę
  • pakiety medyczne grupy LUX MED
  • dogodne oferty UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
  • karta MULTISPORT
  • kursy językowe