Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania

JL to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.

Specjalizujemy się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, użyteczności publicznych, przemysłowych i rolniczych. Budujemy z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu najnowszych technologii i sprzętu. Zajmujemy się również wynajmem sprzętu budowlanego i rusztowań.

Zadowolenie klienta stanowi dla nas najważniejszą wartość dlatego inwestujemy w doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Pozytywne referencje świadczą o profesjonalnym i rzetelnym podejściu do realizowanych projektów

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków
  • weryfikacja projektów budowlanych, analiza dokumentacji technicznej i przedmiarów robót, sprawdzanie dokumentacji technicznej pod kątem kompletności
  • opracowanie przedmiarów, wycen i kosztorysów na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej oraz jej analizy
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen
  • kompleksowe przygotowanie wyceny dla powierzonego zakresu prac
  • poszukiwanie rozwiązań zastępczych
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • udział w negocjacjach z oferentami przy wsparciu przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - budownictwo
  • znajomość pakietu office i programów do kosztorysowania, np. Norma PRO
  • znajomość zasad kosztorysowania
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w zakresie wyceny robót budowlanych
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy