Porady dla pracodawców: Czy warto organizować imprezy integracyjne?

Co w największym stopniu wpływa na efektywność pracowników? Jak sprawić, żeby zespół projektowy był zgrany? Czy istnieje jakiś sposób na naprawę relacji pomiędzy pracownikami, a nawet pomiędzy podwładnym a przełożonym? Z tymi oraz podobnymi problemami muszą się zmagać na co dzień Kierownicy działów personalnych w przedsiębiorstwach w Kwidzynie. Czy jest jakiś złoty środek, który jest w stanie poradzić sobie z każdym problemem występującym w firmie?

Funkcjonowanie nowoczesnej organizacji nie jest łatwe. Osoby zarządzające działami HR, w każdej firmie w Kwidzynie, przekonują się o tym każdego dnia. Zarządzanie ludźmi, z których każdy jest inny, to niełatwy orzech do zgryzienia. Są jednak metody, które działają w zasadzie na każdego. Kto nie lubi spotkać się po godzinach pracy, usiąść wspólnie w nieformalnej atmosferze, przy dźwiękach energetycznej muzyki? Rozmowa w takich warunkach potrafi przełamać nawet twardy lód i naprawić popsute relacje.

Luźna rozmowa łamie lody i sprawia że nawet najbardziej zawiłe problemy, nagle stają się jasne i proste. Nic dziwnego, że pracownicy również doceniają taką inicjatywę ze strony przełożonych. Każdy w takiej sytuacji jest zadowolony. Właściciel firmy śpi spokojnie, bo wie, że ma mądrych ludzi na swoim pokładzie. Kierownik działu HR, z przyjemnością patrzy na organizację będącą całością, managerowie cieszą się wiedząc, że stoją na czele zintegrowanych zespołów.

Oznaczone , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *