Młodszy specjalista administracyjno-biurowy (dział personalny)

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Pinczyn
Numer: StPr/24/0090
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej,- praca o charakterze administracyjno-biurowym,- nadzór nad obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: znajomość Ms Office

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Praca

Miejsce pracy:

Pinczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim