Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Kucharz
Miejsce pracy: Gościcino
Numer: StPr/24/0179
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów, przygotowywanie zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: hindi, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : W miejscu pracy jest pracownik który mówi w języku hindi, i w celu sprawniejszej pracy jest potrzebna osoba umiejąca ten język

Miejsce pracy:

Gościcino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie