Pracownik Utrzymania Czystości

Miejsce pracy: Tczew
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Tczew

Praca dwuzmianowa/pon-pt
To oferujemy:
  • Dobrą, stabilną prace od poniedziałku do piątku 6-14 i 14-22
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, sportowe, ubezpieczenie grupowe
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy!
  • Wsparcie zespołu i przełożonego
  • Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy : Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN.
Twoje zadania:
  • Mycie maszynowe i ręczne ciągów komunikacyjnych
  • Wycieranie kurzy
  • Dbanie o porządek w pomieszczeniach socjalnych
  • Sprzątanie biur
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Sumienności i zaangażowania

Podobne ogłoszenia:

Pracownik obsługi

Wymiar czasu pracy: 2 etaty Komórka organizacyjna: Centrum Sportu i Rekreacji, Pion Prorektora ds. Kształcenia Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe: wykształcenie min. zasadnicze, sprawność fizyczna, doświadczenie...

  • Uniwersytet Morski w Gdyni

  • Gdynia
  • wczoraj

Sprzątaczka

w/g programu stażu bezrobotnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

  • Lębork
  • 2024-02-26

Robotnik oczyszczania miasta

prace porządkowe na terenie miasta, pielegnacja zieleni, odśnieżanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • 2024-02-25