Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Murarz
Miejsce pracy: Charzykowy
Numer: StPr/23/1301
OBOWIĄZKI:
Murowanie elewacji klinkierowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie.109.2023.AK

Miejsce pracy:

Charzykowy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik murarza

prace pomocniczo murarskie, obsługa betoniarki, prace pomocnicze związane ze wznoszeniem budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: minimum 3 lata w branży budowlanej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Swarzewo
  • 2023-12-06

Pomocnik murarza

prace pomocniczo murarskie, obsługa betoniarki, prace pomocnicze związane ze wznoszeniem budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: minimum 3 lata w branży budowlanej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Swarzewo
  • 2023-11-16

Murarz-tynkarz

Wznoszenie ścian z cegieł, kamieni,elementów betonowych,gipsowych,ceramicznych i innych materiałów budowlanych, nakładanie mas tynkarskich, wykonanie schodów oraz stropów,Sporządzanie zaprawy murarskiej i tynkarskiej. Wymagania konieczne:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Załakowo
  • 2023-11-13