Inwestycje realizowane przez gminę Jastarnia

JastarniaGmina Jastarnia jest jednym z miejsc w województwie pomorskim, gdzie środki unijne nie tylko są pozyskiwane z sukcesem, ale również ich wykorzystywanie przynosi mieszkańcom mnóstwo korzyści. Remontowane drogi i promenady skutecznie przyciągają inwestorów, którzy chcą otwierać swoje firmy w miejscach, gdzie infrastruktura sprzyja powstawaniu nowych miejsc pracy.

Dobra strategia rozwoju

Gmina realizuje przemyślaną strategię rozwoju, opartą na maksymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów. Chodzi tu o to, że nie pozyskuje się dostępnych środków unijnych, ale za to dokłada się wszelkich starań, by pozyskać te, które mogą być najbardziej przydatne gminie. Tego typu działania zawsze są wysoko opłacalne, ponieważ całe zasoby mogą zostać wykorzystane, co dla osób pracujących przy przydzielaniu funduszy unijnych, daje obraz danego miejsca jako zarządzanego przez zaradnych i skupionych na rozwoju dostępnych środków ludzi.

W co inwestuje Jastarnia

Kiepska jakość dróg jest jedną z bolączek dużej części naszego kraju. Jastarnia wciąż inwestuje w poprawę ich jakości, chcąc modernizować je w taki sposób, by każda z nich przetrwała nie tylko do kolejnego sezonu letniego, ale również by mogła prowadzić do miejsc, gdzie będą dojeżdżały ciężkie transporty.

Przemyślana strategia

Wiedząc, jak zorientowanym na turystów miejscem jest Jastarnia, władze dokładają wszelkich starań, by na bieżąco modernizować atrakcje turystyczne i promenady. Zwłaszcza te ostatnie są niezbędne, choćby dla rozwoju rybołówstwa, które jest jednym z symboli miejscowości. Pokazy rybackie znacznie wygodniej podziwiać z wyremontowanego chodnika.

Oznaczone ,

9 thoughts on “Inwestycje realizowane przez gminę Jastarnia

 1. w tym roku przez jastarnię przewinęły się tłumy, miasto sporo zyskało do budżetu

 2. Na szczęście polska branża turystyczna trochę się odbija. Bałtyk to popularny kierunek wśród Polaków.

  1. Tak, chętnie podróżujemy nad morze 🙂

  2. Polskie morze ma swój urok.

   1. Tak, nie da się zaprzeczyć 🙂 Bałtyk ma niepowtarzalny urok 🙂

 3. W małe miejscowości trzeba inwestować

  1. Tak, inwestycje przydadzą się wszędzie 🙂

 4. Dobrze, że miasto się rozwija

  1. Tak, to bardzo pozytywne zmiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *