Referent ds. administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1590
OBOWIĄZKI:
przygotowanie umów cywilnoprawnych w j. polskim i ukraińskim/rosyjskim, procesowanie zatrudnienia cudzoziemców, rekrutacja pracowników, praca administracyjno-biurowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

pożądane: bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność i wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, dobra znajomość j. polskiego i j. rosyjskiego/ukraińskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni