Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Księgowa
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1576
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji podatkowej i księgowej, zamykanie miesiąca, obliczanie zaliczek na podatki, sporządzanie deklaracji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Kwalifikacje pożądane:znajomość przepisów księgowychznajomość programów do księgowaniadoświadczenie w biurze rachunkowym lub księgowym

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni