Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/1568
OBOWIĄZKI:
Montaż węzłów cieplnych, montaż instalacji CO oraz wodno-kanalizacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

pożądane: uprawnienia G3

Miejsce pracy:

Gdańsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter instalacji tryskaczowych

Montaż specjalistycznych instalacji z rur stalowych, łączonych na połączenia gwintowane i rowkowane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Człuchów
  • wczoraj

Monter-spawacz

-prace spawalniczeprace montażowe-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami-raportowanie czasu pracy-raportowanie wymaganych zadań w systemie ERP Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Puck
  • 2024-10-20

Monter/mufiarz

Montaż instalacji sanitarnych. Praca przy wykopach. Mufowanie rur. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (praca w terenie). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane jest doświadczenie zawodowe na danym...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-10-19