Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Magazynier
Miejsce pracy: Żukowo
Numer: StPr/24/0989
OBOWIĄZKI:
Praca w magazynie przyjmowanie,przygotowywanie towarów i ich wydawnaie, przygotowywanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żukowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

Przyjmowanie i wysyłanie towaru, dbanie o porządek. Praca w godzinach: 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Gdański Urząd Pracy

  • Kowale
  • wczoraj

Magazynier

Przyjmowanie dostaw, kompleksowa obsługa klientów w obszarze realizacji zamówień, prowadzenie bieżącej kontroli stanu magazynowego. Sporządzanie listy zakupów oraz zamówień dla potrzeb firmy. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj

Magazynier / Operator wózka widłowego

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie Przyjmowanie i wydawanie produktów, surowców oraz zapasów do i z magazynu. Dbałość o prawidłowe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu. Zapewnienie porządku i czystości...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk, ul. Doki 1
  • wczoraj