Pracownik obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracownik obsługi klienta
Miejsce pracy: Kamień (pow. wejherowski, gm. Szemud), Kamień
Numer: StPr/24/1617
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie zamówień dla gości. Miejsce pracy MOP Kamień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamień


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Client Support Specialist with Italian

work from the office At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses — helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Kraków, Gdańsk, Wrocław. With the...

  • Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Do twoich zadań należeć będzie: Wsparcie telefoniczne w zakresie bankowości, przelewów, zleceń stałych; Aktywne dążenie do osiągania wskaźników zadowolenia klientów, wyznaczonych przez managerów; Pełne zaangażowanie i zrozumienie...

  • Foundever

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Customer Service Specialist with Finnish

About the job Together with your colleagues in the Customer Service, you will work with day-to-day order management, dispute and query handling, reporting and proactive communication with our customers. You will work closely with the rest of the...

  • Arla Global Shared Services Sp. z o.o.

  • Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)
  • dzisiaj