Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Gniewino
Numer: StPr/24/0784
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów pływalni, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów pływalni; obsługa kasy fiskalnej; sprzedaż biletów i karnetów na pływalnię; przyjmowanie rezerwacji; obsługa telefoniczna interesantów; udzielanie informacji na temat regulaminu i zasad korzystania z usług; pilnowanie gospodarki magazynowej, artykułów biurowych i środków czystości; prace związane z utrzymaniem porządku w miejscu pracy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gniewino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku