Monter pokładów - bez doświadczenia

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska
  • montaż pokładów teakowych
  • obsługa elektronarzędzi stolarskich
Wymagania
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi stolarskich (m.in. wkrętarka, wiertarka, wyrzynarka, zgłębiarka, frezarka, szlifierka)
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym w wymuszonej pozycji ciała
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
  • umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa B2B
  • zakwaterowanie lub dofinansowanie do mieszkania
  • nagrody za polecenia pracowników do pracy
  • dofinansowanie dojazdów powyżej 50 km lub transport pracowniczy z Elbląga i okolic
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za symboliczną złotówkę
  • pakiet Multisport za 35 zł
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twoich bliskich