Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1324
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, poprzez codzienną kontrolę i jasną komunikację z klientami z rynku tureckiego (kontakt mailowy i telefoniczny). Monitorowanie procesu dostaw, koordynowanie dostawy z magazynem i firmą transportową, w tym na rynek turecki. Komunikacja i koordynacja pomiędzy przedstawicielami handlowymi, klientami, dostawcami i fabryką (w tym rynek europejski i turecki). Terminowe procesowanie faktur, wystawianie not kredytowych i debetowych, rozpatrywanie reklamacji o charakterze nietechnicznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w pracy zespołowej
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
Uprawnienia: Budowanie relacji zewnętrznych i wewnętrznych w organizacji

Wymagania inne:

WYMAGANIA: dokładność, dobre zdolności interpersonalne i analitycznego myślenianastawienie pro-klienckie, terminowość wykonywanych zadań, nienaganna kultura osobista

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni