Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/0528
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z Organizacja Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją kancelaryjną dla organów powitu oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Budownictwa, zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego , Regulaminem Organizacyjnym.2. Pomoc w realizowaniu zadań w zakresie: - rejestracji poczty wchodzącej i wychodzącej z Wydziału,- rejestracji pism- wydawaniu pozwoleń na budowę (kompletowanie materiałów)- wydawaniu zaświadczeń o samodzieności lokali oraz dodatków mieszkaniowych- przy opiniowaniu planów zagospodrowania przestrzennego gmin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach