Specjalista ds. rozliczania czasu pracy kierowców

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Prokowo
Numer: StPr/24/0562
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku biurowym: obsługa programu 4Trans, monitorowanie pojazdów w systemie GPS, organizowanie, planowanie i kontrolowanie czasu pracy Kieroców i pojazdów, odczytywanie danych z kart kierowców i tachografów, zgłaszanie kierowców oddelegowanych do systemu IMI, ewidencjonowanie czasu pracy kierowców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Umiejętność pracy przy komputerze, obsługa programu 4trans.

Miejsce pracy:

Prokowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach