Recepcjonista w studio tatuażu

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Recepcjonista w studio tatuażu
Miejsce pracy: Puck
Numer: StPr/24.0382
OBOWIĄZKI:
umawianie klientów, dbanie o czystość studia, obsługa social media
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Puck


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Recepcjonista

Obsługa gości. Obsługa komputera. Robienie rezerwacji. Przygotowywanie ofert. Odpowiadanie na maile. Odbieranie telefonu i udzielanie niezbędnych informacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Puck
  • 2024-05-22

Recepcjonista/kasjer

Recepcjonista/kasjer: reprezentuje hostel, melduje, rozlicza pobyt gości, odpowiada za sprawną obsługę gości, sporządza dobową dokumentacje recepcji, raporty fiskalne, nadzoruje prace innych komórek (w tym służby parterowe/obsługuje...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-22

Recepcjonista

-obsługa gości- przyjmowanie rezerwacjidbanie o czystość-drobne prace naprawcze na terenie obiektu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Jastrzębia Góra
  • 2024-05-21