Pracownik gastronomii

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Pracownik gastronomii
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0286
OBOWIĄZKI:
Praca w gastronomii - przygotowywanie posiłków, sprzedaż, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Malbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Restaurant employee

We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers. Daily learning, under the supervision of the trainer. Learn to prepare drinks, ice cream and...

  • Marmarton

  • 2024-05-11

Pracownik gastronomi

Przygotowywanie posiłków, obsługa gości, obsługa kas. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-18.30 (według grafiku ustalonego z pracodawcą). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: gotowość do podjęcia...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-10