Kasjer / Kasjerka

Jesteśmy rodzinną firmą, zatrudniającą ponad 150 osób w 15 sklepach w 10 miejscowościach. Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, elastyczny grafik pracy.

Miejsce pracy: Pępowo (pow. kartuski, gm. Żukowo)
Zadania:
  • Dbanie o poprawne saldo kasy
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
  • Obsługa systemu kasowego POS
  • Rozliczenie środków płatniczych
  • Obsługa klientów
  • Dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy
  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru, ich jakość oraz prawidłowe oznaczenie cen
Wymagania:
  • Kultura osobista
  • Elastyczność przy planowaniu grafiku pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy na zmiany oraz w weekendy
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz systemu kasowego POS będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Elastyczny grafik pracy
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Karta rabatowa do naszych sklepów
  • Przyjazna atmosfera pracy